O nas

Na rynku IT działamy od 2006 roku, początkowo jako firma e-Business Solutions Sp. z o.o.,
która specjalizowała się w aplikacjach dedykowanych oraz serwisach e-commerce
i platformach lojalnościowych.

W 2015 roku, wraz ze zmianą formy prawnej, powołaliśmy do życia Sygnisoft S.A., która kontynuuje działalność poprzedniej firmy, jednocześnie znacznie rozszerzając zakres świadczonych usług, kompleksowo pomagając polskim i międzynarodowym klientom rozwijać biznes.

Dziś nasz zespół to ponad 30 specjalistów, a przede wszystkim pasjonatów, mających doświadczenie w najbardziej zaawansowanych projektach technologicznych.

Dlaczego my?

Od lat nie tylko zajmujemy się tokenizacją, ale aktywnie angażujemy w rynek krypto. Nie jest to tylko zainteresowanie, a praktyczna wiedza, doświadczenie i know-how, które stale gromadzimy podczas współpracy z naszymi Klientami.

Aktywnie śledzimy zmiany i rozwój rynku krypto, a kto zna krypto ten wie, że zmiany są tutaj jedyną stałą – staramy się więc stale podążać za zmieniającymi się potrzebami Klientów.

Szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces tokenizacji. Tworzymy zarówno tokeny na blockchain’ie Ethereum, jak również rozbudowane platformy tokenowe. Pomagamy w tworzeniu dokumentacji i rozplanowaniu strategii marketingowej.

A co najważniejsze, stawiamy na długofalowe i partnerskie relacje biznesowe – zawsze angażujemy się w projekty, które realizujemy, ponieważ wiemy, że Twój sukces jest jednocześnie naszym sukcesem!