DeFi Scale

DeFiScale to zdecentralizowana platforma bankowa dla kryptowalut, wykonana jako projekt blockchainowy. W ramach projektu zrealizowana została część Backoffice, Panel Klienta oraz przeprowadzona integracja z CoinPayments i Metamask.

Główną funkcjonalnością platformy jest zakładanie lokat inwestycyjnych w nowej
kryptowalucie DFC. Klient ma dostępny wygodny kalkulator zysków z inwestycji, wszystkie operacje wykonywać może przy użyciu podpiętego krypto walleta, może zarabiać również tworząc własną sieć afiliacyjną.

Więcej o projekcie możecie przeczytać na stronie: https://defiscale.io/

Midas

MIDAS jest to stable coin, elektroniczny token, który posiada realne, fizyczne odzwierciedlenie w złocie. Tworzymy dla Klienta platformę tokenową, na której możliwe jest nabycie tokenów MIDAS za dowolną walutę lub kryptowalutę. Token ten posiada gwarancję pokrycia w złocie, więc inwestycja w niego jest realną szansą ulokowania swoich środków.

Platforma zakłada również możliwość: wymiany tokenów z innymi użytkownikami; wymiany swoich tokenów na fizyczne złoto; przechowywanie swoich tokenów w formie lokaty kapitałowej.

Platforma tokenowa posiadać będzie integracje z providerami płatności oraz dostawcami kursów. W dalszych etapach projektu planowane jest wyjście na giełdy, aby jeszcze bardziej wzmocnić wartość i atrakcyjność tokena.

Tokenized Slots

Tokenized Slots to stworzona przez nas platforma tokenowa, składająca się z dwóch części: Backoffice oraz Panelu Klienta. Część administracyjna platformy umożliwia zarządzanie tokenami, klientami (rozbudowana weryfikacja KYC) oraz transakcjami na systemowych walletach klientów. Panel Klienta to przede wszystkim funkcjonalności takie jak: rejestracja konta, KYC, kupowanie tokenów, wpłaty i wypłaty (crypto i FIAT) oraz monitorowanie zysków z zakupionych tokenów.

Platforma posiada integrację z providerem płatności crypto – CoinPayments, a userzy mają możliwość rejestracji i podpinania do konta swoich portfeli krypto (m.in. Metamask).